O Nas

Naszą Pasją Jest Twoje Piękno

BEAUTY SPACE

Beauty Space Perfect Skin& Body  to wyjątkowe miejsce dla kobiet, w którym oferujemy  Paniom zabiegi z zakresu modelowania sylwetki, kosmetologii  estetycznej, stylizacji paznokci ,rzęs i brwi , wizażu, profesjonalną opiekę dietetyczną oraz wsparcie mentorskie. Naszym celem jest dążenie do kobiecego piękna i poprawy jakości życia każdej Kobiety. By to osiągnąć, w swojej pracy łączymy profesjonalizm,  doświadczenie oraz wiedzę wraz z pasją i zaangażowaniem. Owoce tej pracy to zarówno bardzo dobre efekty, jak i zadowolenie naszych Klientek.
W naszym Studio nie tylko podążamy za najnowocześniejszymi trendami w dziedzinie kosmetologicznej, branży fitness, czy dietetycznej, ale również wyznaczamy własne standardy, wykorzystując indywidualne podejście do każdej Klientki.

1
Kopia Bez tytułu (12)

W naszym Beauty Space kierujemy się holistycznym podejściem do kobiecego piękna, dlatego nasza bogata oferta obejmuje zakres usług modelowania sylwetki z różnymi formami wspierającymi procesy przemiany kobiecego ciała, ale także i przemiany wewnętrznej.
Naszym Klientom proponujemy kompleksowe zabiegi łączone w trosce o piękno, zdrowie oraz doskonałe samopoczucie.

INDYWIDUALNE PODEJŚCIE DO KAŻDEJ KLIENTKI
 
Każda Klientka, która odwiedza Beauty Space, jest traktowana w sposób wyjątkowy. Dla każdej z Was opracowujemy dokładny plan dążenia do realizacji własnego celu dopasowany do Waszych oczekiwań. Takie indywidualne podejście do celu Klientki jest gwarancją powodzenia
                                         
Nasz plan obejmuje takie kroki jak:

Określenie potrzeb i celu Klientki
Analiza składu ciała (m.in. zawartość tkanki tłuszczowej, 
tłuszczu wisceralnego, masy mięśniowej, zawartości wody w organizmie)
Dobór indywidualnego zestawu zabiegów kosmetologicznych na ciało lub/i twarz
Stworzenie efektywnego zestawu ćwiczeń na innowacyjnych urządzeniach fitness i wellness
Dobór indywidualnego programu żywieniowego
Regularny monitoring postępów

Oferujemy efektywne, innowacyjne rozwiązania „szyte na miarę” potrzeb naszych Klientek.